BİLGİ TALEP

BİLGİ TALEP FORMU

İster satış ofisimizde yüz yüze ister telefonda ya da online görüşme talebinde bulunmak için lütfen formu doldurunuz.

BASIN & MEDYA

‘Marka Aydın’ Kapılarını Açtı

Aydın’ın Efeler ilçesi, ASTİM Organize Sanayi Bölgesi’nde 17.5 dönüm alan üzerine inşa edilen ‘Marka Aydın’ törenle açıldı.


Aydın’ın Efeler ilçesi, ASTİM Organize Sanayi Bölgesi’nde 17.5 dönüm alan üzerine inşa edilen ‘Marka Aydın’ törenle açıldı. Yoğun bir katılımla gerçekleşen törene, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken, Efeler Belediye Başkan Vekili Halis Günday ile iş dünyasından birçok isim katıldı.  

Açılışın ardından davetliler, Marka Aydın’ı gezerek bilgi aldı. Marka Aydın Yönetimi tarafından yapılan açıklamada, “Proje ASTİM Organize Sanayi Bölgesi mevkisinde, Tepecik Mahallesi sınırları içerisinde, Havalimanı otoban çıkışının tam karşısındadır. Hemen yanında otoban olması nedeni ile şehir trafiğine girmeden araç ile Denizli-İzmir yoluna 5 dakika, Muğla yoluna 5 dakika, şehir merkezine ve Mimar Sinan Mahallesi’ne ise yine 10 dakika mesafededir. Yeni projelerin inşa edildiği gelişim bölgesindedir. Bu nedenle projenin önümüzdeki dönemlerde şu anki değerinin çok daha ötesinde olacağı belirmektedir. Site içinde 30 adet iş yeri mevcut. Dükkanlar birleştirilerek kurumsal firmaların geniş alan ihtiyacına uygun olarak kullanılabilir hale getirilebilir. 24 saat güvenlik için 32 adet kamera ile site kontrol halindedir. Site girişinde otomatik kapı ve güvenlik görevlisi mevcuttur. Çevre duvarları ile kapalı bir site şeklindedir. Site önünde misafir ve müşteri için geniş otopark alanları içeride ise her iş yeri için ayrı araç park alanları mevcuttur” ifadelerine yer verildi.

  “AYDIN’DA TEK”

  Marka Aydın Yönetimi tarafından yapılan yazılı açıklamada ayrıca şunlar kaydedildi: "Otomatik kepenk sistemi olan iş yerinin dış kısmı kompozit kaplama silikon camdır. Çatı sandviç panel olup ışıklandırma bandı mevcuttur. Ön üst kısmın cam olması ve çatıda aydınlatma bantlarının olması gündüz ayrıca bir aydınlatma giderinin oluşmasını engellemektedir. Bina imalatında prefabrik beton yapı düşünülmüş, yüksek  maliyetinden kaçınılmamış, bu sebeple orta kısmı kolonsuz inşa edilmiştir. Cephe 14 metre derinlik ise 16 metredir. Bina yüksekliği 7,5 metre olup gerektiğinde  5 tonluk vinç kurulumuna uygun inşa edilmiştir. İçinde tuvaleti bulunan iş yerinin tavan yüksekliğinden kaynaklı asma kat yapımı için oldukça müsait olup istenildiğinde 3-3,5 metreden üst kısma asma kat yapılması ile kapalı alan 450 metrekareye çıkarılabilmektedir. 13 metre yüksekliğinde totemi bulunan sitenin bu totem de her firma için kendine ait ışıklı reklam tabelası rahatça otobandan görülmektedir. İmalat kalitesi, yeşil alanı olan çevre düzenlemesi kapalı bir site olmasına bağlı mal güvenliği ve sigortalama maliyetinin düşük olması, ulaşım kolaylığı, kontrollü misafir kabulü, sitenin öne çıkan en önemli özellikleridir. Bu yapısı ile ilimizde konusunda tek proje olarak gösterilmektedir”

Resimler

Sepetim

Sepetim

Resim Ürün Adı Adet Birim Fiyatı