Marka Aydın

Bilgi Talep Formu

Ayrıcalıklı Dünya

MARKA AYDIN

LOKASYONUYLA ÖN PLANDA, GÜVENLİĞİYLE ÜST DÜZEYDE.
 
KONSEPT
1 / 1
7/24 Güvenlik. 32 Adet Güvenlik Kamerası & Güvenlik Görevlisi
30 Adet Ticari Dükkan
Şehir Trafiğine Girmeden Kolay Ulaşım Kolaylığı

MARKA AYDIN

AYDIN'IN YENİ TİCARET MERKEZİ

Proje ASTİM ORGANİZE Sanayi bölgesi mevkiinde, Tepecik mahallesi sınırları içerisinde , Havalimanı OTOBAN çıkısının tam karşısındadır.

Hemen yanında Otoban olması nedeni ile Şehir trafiğine girmeden araç ile DENİZLİ-İZMİR yoluna 5 Dakika - MUĞLA yoluna 5 Dakika – ŞEHİR Merkezi Menderes bulvarına ve MİMAR SİNAN Mahallesine ise yine 10 Dakika Mesafededir.

Yeni projelerin inşa edildiği gelişim bölgesindedir. Bu nedenle projenin önümüzdeki dönemlerde şu anki değerinin çok daha ötesinde olacağı belirmektedir.

Site içinde 30 adet İşyeri mevcuttur. Dükkanlar birleştirilerek kurumsal firmaların geniş alan ihtiyacına uygun olarak kullanılabilir hale getirilebilir. 24 saat güvenlik için 32 adet kamera ile site kontrol halindedir. Site girişinde otomatik kapı ve güvenlik görevlisi mevcuttur. Çevre duvarları ile kapalı bir site şeklindedir.

Site önünde Misafir ve Müşteri için geniş OTOPARK alanları İçeride ise her işyeri için ayrı ARAÇ PARK alanları mevcuttur.

OTOMATİK KEPENK sistemi olan işyerinin Dış kısmı kompozit kaplama silikon camdır. Çatı sandviç panel olup ışıklandırma bandı mevcuttur. Ön üst kısmın cam olması ve çatıda aydınlatma bantlarının olması gündüz ayrıca bir aydınlatma giderinin oluşmasını engellemektedir. Bina imalatında Prefabrik beton yapı düşünülmüş yüksek maliyetinden kaçınılmamış bu sebeple orta kısmı kolonsuz inşa edilmiştir.

Cephe 14 mt Derinlik ise 16 mt dir. Bina yüksekliği 7,5 metre olup gerektiğinde 5 Tonluk Vinç kurulumuna uygun inşa edilmiştir.

İçinde tuvaleti bulunan işyerinin tavan yüksekliğinden kaynaklı ASMA KAT yapımı için oldukça müsait olup istenildiğinde 3-3,5 metreden üst kısma asma kat yapılması ile KAPALI ALAN 450 m2 ye çıkarılabilmektedir.

13 Metre yüksekliğinde TOTEM i bulunan sitenin bu TOTEM de her firma için kendine ait IŞIKLI REKLAM TABELASI rahatça OTABAN dan görülmektedir.

İmalat kalitesi, Yeşil alanı olan çevre Düzenlemesi , Kapalı bir site olmasına bağlı mal güvenliği ve sigortalama maliyetinin düşük olması , ulaşım Kolaylığı , Kontrollü misafir kabulü , sitenin öne çıkan en önemli özellikleridir.

Bu yapısı ile ilimizde konusunda TEK PROJE olarak gösterilmektedir.

 

ÖNE ÇIKAN BAŞLICA ÖZELLİKLER

 
Ulaşım Kolaylığı
Prefabrik Betonerme Yapı
Geniş Otopark Alanı
Kontrollü Misafir Kabülü
Aydın Denizli Yonuna 5 Dakika
Kazançlı Yatırım Fırsatı
Gelişim Bölgesinde Yer Alması
Geniş Yeşil Alan
Düşük Sigorta Maliyetleri
32 Adet Güvenlik Kamerası & Güvenlik Görevlisi
 
 
 
 
 
  • Aydın Muğla Yoluna 5 Dakika
  • Aydın Denizli Yoluna 5 Dakika
  • Şehir Merkezine 5 Dakika
  • Otobana 5 Dakika
Tepecik Mah. Şehit Piyade Er Mehmet Ali Tosun Blv. No:171 / 1A EFELER/AYDIN
 
 

Biz Sizi arayalım

Lütfen formu doldurunuz. Satış ekbimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.
 
 
 
 
Sepetim

Sepetim

Resim Ürün Adı Adet Birim Fiyatı